În paralel cu lucrările de infrastructură ce se desfășoară în municipiul Giurgiu în cadrul proiectelor de mobilitate urbană, societatea subordonată Consiliului Local, Giurgiu Construcții Edilitare efectuează lucrări de plombare (turnat asfalt) acolo unde Apa Service a efectuat lucrări de înlocuire a țevilor.
Astfel, în această săptămână, angajații GCE au intervenit pe străzile Mareshal Foch, Parcului, Mircea cel Bătrân, Tabiei, Nicolae Bălănescu, Parc Alei, zona Teatrul “Tudor Vianu”.
Ultima modificare: 28.08.2023 – 08:29 de către Administrator